U heeft geen producten in uw winkelwagen.
De Esta Parket 15007 Nordic S Dazy is een exclusieve Hongaarse punt vloer van eikenhout in Prime AB-sortering. De zachte kleur “Dazy” geeft het hout een moderne, lichte uitstraling. Dankzij de extra matte lak (ca. 5% glans) blijft de natuurlijke uitstraling behouden zonder reflectie. Het oppervlak is licht geborsteld voor een subtiele houtstructuur en natuurlijke tactiliteit. De vierzijdige vellingkanten zorgen voor een verfijnde plankomlijning in het klassieke Hongaarse patroon.
Deze multiplank vloer is opgebouwd uit een 3 mm eiken toplaag verlijmd op een stabiele drager van berkenmultiplex. Dit maakt de vloer geschikt voor vloerverwarming en intensief dagelijks gebruik. De afmetingen van 120 x 532 mm zijn perfect voor een strakke Hongaarse punt plaatsing in zowel klassieke als moderne interieurs.
Kenmerken van Esta Parket 15007 Nordic S Dazy Hongaarse PuntDeze stabiele multiplank is ideaal voor gebruik met vloerverwarming. Dankzij de lage warmteweerstand en de verlijmde plaatsing zorgt deze vloer voor een efficiënte en comfortabele warmteverspreiding.
All-in Plaatsingsservice vanaf €49,95 per m²Laat uw vloer professioneel plaatsen met onze uitgebreide legservice:
Service beschikbaar vanaf 50 m². Bij kleinere oppervlaktes kunnen extra kosten van toepassing zijn. Bel 085-0600320 of mail verkoop@kwaliteitparket.nl voor meer informatie.
Stalenservice – €9,95 per staalWilt u de kleur en structuur van deze vloer thuis beoordelen? Vraag een sample aan van Esta Parket 15007 Nordic S Dazy voor slechts €9,95.
Bezoek onze showroom in LelystadPlan een afspraak in onze showroom en laat u adviseren door onze specialisten. Bekijk de vloer in het echt en ontdek alle mogelijkheden.
pakinhoud: 1m1
pakinhoud: 15m2
pakinhoud: 1m1
pakinhoud: 2.40m1
pakinhoud: 9.6m2
Special Price € 19,50 p/rol
pakinhoud: 15m2
pakinhoud: 0.4m2
pakinhoud: 0.4m2
pakinhoud: 0.64m2
pakinhoud: 1m2
pakinhoud: 1m2
pakinhoud: 1m2
pakinhoud: 1m2
pakinhoud: 1m2
pakinhoud: 1m2
pakinhoud: 1m2