U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Alleen binnen en in een droge omgeving te gebruiken. Gebruik OS niet voor het produceren van dekvloer of slijtlaag. Gebruik OS niet op gietasfalt dekvloeren. idiaal voor het uitvlakken van wanden en vloeren binnen in het huis. Het heeft een zeer hoge eindsterkte, een ultra glad resultaat en het is zelfvloeiend en verpompbaar waardoor het makkelijk is aan te brengen.
Thomsit OS PVC projectegaline toepassingZeer emissiearm egaliseermiddel voor het egaliseren van ondergronden die conform de normen zijn en direct kunnen worden belegd met vloerbedekking. Alleen binnen en in een droge omgeving te gebruiken. Gebruik OS niet voor het produceren van dekvloer of slijtlaag. Gebruik OS niet op gietasfalt dekvloeren. Thomsit OS voldoet aan de hoogste vereisten voor veligheid op werk, luchtkwaliteit binnen
en milieuvriendelijkheid.
Goed te gebruiken op de volgende ondergronden;
Ondergronden moeten voldoen aan de eisen van ATV DIN 18 365 voor vloerbedekking,
BS CP 8204 & 8201 of vergelijkbare nationale normen. Voor het aanbrengen van egaliseermiddelen dient u zich er te allen tijde van te verzekeren dat het resterend vocht van de ondergrond voldoet aan de richtlijnen in de tabel op het productblad pagina 2.
Als het niet mogelijk is om het percentage resterend vocht te bepalen, dient voldoende droogtijd van enkele maanden te worden gehandhaafd. Bovendien moeten samengestelde vloeren worden beschermd met een vochtbeschermende laag (vochtscherm) tegen vocht dat door de vloer omhoog komt. Het is vooral van belang dat ze schoon zijn, vrij van constructiefouten, stevig, permanent droog en vrij van losmiddelen. In geval van ondergronden op cementbasis moet eventuele cementsluier worden verwijderd met hiertoe geschikte machines. Ondergronden van calciumsulfaat altijd schuren en stofzuigen. Dichte, gladde ondergronden zoals tegels reinigen en indien nodig schuren. Ondergronden voorbehandelen met de aanbevolen Thomsit-primers alvorens u het egaliseermiddel aanbrengt.
Thomsit OS PVC projectegaline aanbrengenGiet de voorgeschreven hoeveelheid water in een schoon mengvat en voeg Thomsit OS toe. Gedurende circa 2 minuten mengen met een geschikt mengapparaat totdat het mengsel geen klonters meer bevat. Het egaliseermiddel met een trekker of vlakspaan in de benodigde laagdikte aanbrengen.
Thomsit OS PVC extra informatieDe basisvoorwaarden om de best mogelijkebinnenluchtkwaliteit te bereiken navloerinstallatiewerkzaamheden zijn de naleving van de aanbevolen erkomstandigheden, evenals volledig droge ondergronden, primers en egaliseermiddelen. Verricht alleen vloerinstallatiewerkzaamheden, wanneer de vloertemperatuur hoger is dan 15 °C, de luchttemperatuur hoger is dan Let op 18 °C en de relatieve luchtvochtigheid lager is dan 75 %. U dient de benodigde droogtijden in de gaten te houden en na te leven. Merkop dat in andere klimaatomstandigheden het uitharden en drogen kan afwijken. Wacht tot het aangebrachte product volledig droog is voordat u verder gaat met de volgende stappen. Zorg om deze redenen voor gunstige klimatologische omstandigheden (aanbevolen: 50 % rel. luchtvochtigheid, 20 °C) en adequate lucht circulatie. Bij te snelle waterontrekking (verwarmde ruimte of sterk zuigende ondergronden) is er gevaar voor scheurvorming! Bescherm de egaliseerlaag tegen te snelle droging en bedek deze indien mogelijk binnen 14 dagen met vloerbedekking. Als dit niet mogelijk is, dient het oppervlak beschermd te worden tegen te snelle uitdroging door deze bijvoorbeeld af te dekken met folie. Bescherm net geïnstalleerde oppervlakken tegen direct zonlicht en tocht. Niet mengen met andere egaliseermiddelen. Gereedschap onmiddellijk na gebruik reinigen met water. Geopende zakken goed afsluiten en snel opgebruiken. Niet in natte ruimtes of buiten gebruiken. Niet gebruiken als dekvloer of eindvloer. Een laag van minimaal 2 mm dik aanbrengen op niet-absorberende ondergronden.
pakinhoud: 1m1
pakinhoud: 15m2
pakinhoud: 1m1
pakinhoud: 2.40m1
pakinhoud: 9.6m2
Special Price € 19,50 p/rol
pakinhoud: 15m2
pakinhoud: 4.00m2
pakinhoud: 4.00m2
pakinhoud: 4.00m2
pakinhoud: 4.00m2
pakinhoud: 4.00m2
pakinhoud: 4.00m2
pakinhoud: 4.00m2
pakinhoud: 4.00m2
pakinhoud: 4.00m2
pakinhoud: 4.00m2