U heeft geen producten in uw winkelwagen.
De Alpha Floors SPC PVC vloer Grijs Eiken is de nieuwste Rigid Dryback visgraat PVC vloer op de markt. De basis van deze vloeren is SPC (Stone/ Polymeer/Composite). De SPC PVC visgraat vloerdelen met een slijtlaag van 0,55mm heeft mede door de voelbare houtnerf een natuurlijke warme natuurgetrouwe hout uitstraling. Deze SPC-PVC visgraatvloer is niet van echt hout te onderscheiden! Het formaat van de plank is 127 x 615 mm en is 3 mm dik. Andere namen voor SPC vloeren zijn Rigid-core, Rigid PVC en Hydro Core.
Alpha Floors SPC Dryback PVC Visgraatvloer Grijs Eiken voor verlijmde plaatsingDe Alpha Floors PVC vloer Grijs Eiken wordt verlijmd op de ondergrond of geplaatst op een zelfklevende PU ondervloer. De ondergrond dient vlak te zijn voor plaatsing. Voorzien van een PUR-coating waardoor het reinigen vergemakkelijkt wordt. De Alpha Floors is uitgevoerd met een micro vellingkant rondom en kan makkelijk verlijmd worden geplaatst.
Alpha Floors SPC Rigid Dryback Visgraat PVC vloer Grijs Eiken specificaties;Alpha Floors SPC Rigid plak Visgraat PVC vloer Grijs Eiken Voordelen;
Deze kleur vloer is ook leverbaar als SPC click visgraat vloer, SPC click en plak planken.
pakinhoud: 15m2
pakinhoud: 9.6m2
Special Price € 19,50 p/rol
pakinhoud: 15m2
Special Price € 6,75 p/plint
pakinhoud: 2.40m1
pakinhoud: 1m1
Special Price € 103,50 p/pak
pakinhoud: 3.60m2
pakinhoud: 1Stuk(s)
pakinhoud: 1Stuk(s)
pakinhoud: 1Stuk(s)
pakinhoud: 1Stuk(s)
pakinhoud: 1Stuk(s)